E-komercijos modelio diegimas įmonėje MB “Media projects”

Projekto tikslas – sukurti naują el. prekybos platformą diegiant klientų savitarnos sprendimus, kurie paskatins skaitmenizuotą ir personalizuotą korpusinių nestandartinių baldų įsigijimo procesą.

Projektas įgyvendinamas pagal priemonę: „El. komercijos modulis Covid-19″.

Projekto biudžetas: 47.700 Eur;

Skirta parama: 35.775 Eur.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip dalis Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją

Projekto trukmė: 2022.03.10 iki 2023.02.28

Konsultuojame

Mūsų komanda kartu su klientais kuria asmeninius, funkcionalius ir vizualiai patrauklius baldus, kurie pagerina gyvenamąsias erdves ir atskleidžia individualų skonį.

Projektuojame

Mūsų dizaineriai ir konstruktoriai kruopščiai projektuoja nestandartinius, funkcionalius baldus, kurie pagerina gyvenamąsias erdves.

Gaminame

"Furnistudio" kuria individualius, aukštos kokybės baldus, kuriuos meistriškai gamina naudodama tikslius gamybos metodus ir skrupulingą dėmesį detalėms.

Montuojame

Mūsų montuotojai montavimo proceso metu meistriškai integruoja nestandartinius baldus į klientų erdves, užtikrindami vientisą stiliaus ir funkcionalumo derinį.

5 metų garantija

Suteikdami 5 metų garantiją demonstruojame savo įsipareigojimą užtikrinti jūsų baldų išskirtinį meistriškumą ir ilgaamžiškumą.

Pogarantinis aptarnavimas

Teikiame profesionalią pogarantinę mūsų pagal užsakymą pagamintų baldų priežiūrą, užtikrinančią, kad jūsų unikalūs baldai išsaugotų savo grožį ir funkcionalumą visą jų naudojimo laiką.

Pirk baldus išsimokėtinai su “inBank Lizingas
Susisiekite

Kontaktai

MB “Media projects
Įmonės kodas: 304296578
PVM kodas: LT100011105313

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.